Seminář prof. Simona Čadeže z University of Ljubljana na téma „Where, Why and How to Publish“

Srdečně Vás zveme na seminář prof. Simona Čadeže z University of Ljubljana na téma „Where, Why and How to Publish“.

Seminář proběhne 23. dubna od 16:15 hodin na místnosti NB177A. Je určený pro studenty doktorského studia i výzkumné pracovníky.

Simon Čadež je vedoucím Katedry účetnictví a auditingu na University of Ljubljana. Vyučuje kurzy zaměřené na manažerské účetnictví. Jeho hlavními výzkumnými zájmy jsou strategické manažerské účetnictví v podnikovém kontextu, podnikové strategie pro zmírnění klimatických změn a řídicí systémy ve vysokém školství. Publikoval v prestižních časopisech, jako jsou například Accounting, Organizations and Society, Accounting, Auditing & Accountability Journal nebo Journal of Accounting & Organizational Change.