Termíny

18.9.2017 - 15.12.2017 - Výuka v zimním semestru 2017/2018

17.11.2017 - Státní svátek

Hledat
Pokročilé hledání
Partneři studia MBA

Hledáte kvalitní studium MBA garantované zahraniční školou a Českou asociací MBA škol? Vysoká škola ekonomická v Praze nabízí program, který naplní Vaše očekávání.

Manažerské vzdělání typu MBA (Master of Business Administration) a některé jeho variace, jsou po řadu desetiletí osvědčenou a prestižní formou špičkové přípravy vrcholových manažerů ve vyspělých ekonomikách světa. V naší zemi se začalo rozvíjet začátkem devadesátých let minulého století.

Pražská mezinárodní manažerská škola (PIBS) při Vysoké škole ekonomické v Praze (VŠE) je jednou z prvních škol MBA na českém trhu. Vznikla v r. 1991 a již od svého založení se soustředila především na nabídku studia Master of Business Administration (MBA). Později ho doplnila i návaznou formou studia Doctor of Business Administration (DBA). Ve snaze o transfer nejlepších světových zkušeností byl PIBS vytvářen v těsné spolupráci s prestižními zahraničními partnery. Byly to především Manchester Metropolitan University (MMU), Lancaster University, EADA Barcelona.

Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN) je neziskovou organizací, která od roku 2010 nahrazuje doposud samostatně působící členské kluby při Controller-Institutu, Contrast Consulting Praha a POINT Consulting. Zakládajícími členy asociace jsou společnosti Controller-Institut a POINT Consulting. Posláním CAFIN je přispívat k růstu prestiže finančních pozic a sdružovat odborníky se zájmem o finanční řízení podniků, kteří se chtějí odborně rozvíjet, vzdělávat a sdílet své zkušenosti.

Katedra manažerského účetnictví (KMÚ) z Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze je respektované vědeckovýzkumné a pedagogické pracoviště, které je dnes odborné veřejnosti známé zejména svou ucelenou koncepcí informační podpory manažerského řízení, kterému dominuje účetní vidění světa.