Termíny

18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

26.1.2018 09:00 - Den otevřených dveří

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Studium MBA

 

Pražská mezinárodní manažerská škola (PIBS) nabízí ve spolupráci s Českou asociací pro finanční řízení (CAFIN) a Katedrou manažerského účetnictví Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze nové MBA studium primárně zaměřené na rozvoj vědomostí v oblasti finančního řízení podniku a jeho informační podporu.

Cílem studia je seznámit jeho účastníky se současnými trendy v oblasti finančního řízení, a to s důrazem na jejich praktickou využitelnost v podnikovém managementu.

Trojice partnerských institucí garantuje špičkovou úroveň MBA studia zaměřeného na finanční řízení. Studium je dvouleté a je zajišťováno formou plnohodnotné prezenční výuky. MBA studium se v oblasti finančního řízení profiluje díky jedinečnému vkladu kurzů vyučovaných Katedrou manažerského účetnictví. Těmi jsou strategické manažerské účetnictví, reporting, řízení výkonnosti, exekutivní informační systémy a další.

Pokud Vás naše nabídka studia MBA zaujala, stáhněte si podrobnější informační leták – nebo se rovnou přihlašte ke studiu.